ODA DETAYLARI

Otelimiz toplamda 11 adet, 2 çeşit 1+1 odalardan oluşmaktadır. Bunlar; Deniz ve Sahil Suitleridir.

Sahil Odaları giriş katında olup denize düzayaktır, odanızın dış kapısından çıktıktan sonra 10 adımda denize ulaşabilirsiniz. Her biri 38 metrekaredir. Sahil Odalarımız 4 adet olup, maksimum 5 kişinin konaklaması için uygundur.

Deniz Odalarımız full deniz manzaralıdır ve üst kattadır. Her biri 32 metrekaredir. Deniz Odalarımız 7 adet olup, maksimum 4 kişinin konaklaması için uygundur.

Otelimizin her odasında 12 metrekare salon vardır. Salonda bulunan camları tamamen açarak bu alanı balkon olarak, gece yatarken camları kapatarak ise yatak odası olarak kullanabilirsiniz. Oda içerisinde açıldığında 120cm genişliğinde 190cm uzunluğunda 2 kişilik yatak olabilen çek yat ve 1 kişilik açıldığında 90cm genişliğinde 185cm uzunluğunda yatak olabilen sür yat koltuk bulunmaktadır. Ayrıca yine her odamızda uydu yayını bulunan LCD televizyon, Amerikan mutfak, masa-sandalye ve ahşap sehpa bulunmaktadır. Diğer bölümde ise çift kişilik yatak, komidin, şifonyer, elbise dolabı ve klima vardır.

Otelimize erken check in yapabilir, kahvaltı keyfi de yapabilirsiniz. Ancak odaların check out saati 11:30 olduğundan odanıza giriş saat 14:00’ten itibaren yapılabilir. 1+1 Odalarımızın içindeki mutfaklarda bir aile için gerekli olan her türlü malzeme ve donanım mevcuttur.

SERVİSLER

  • ODA SERVİSİ
  • 16 MBIT Wi-Fi
  • 4 KİŞİLİK ODALAR
  • UYDU ALICISI
  • LCD TELEVİZYON
  • KLİMA
  • AMERİKAN MUTFAK
  • OTELE ÖZEL PLAJ
  • ŞEZLONG VE ŞEMSİYE
Tab Image

Otelimiz Palamutbükü sahilinin ortasında ve denize en yakın merkezi konumdadır. Sağ tarafımızda kalan limana yürüyerek 5 dakika, sol tarafımızdaki sahil sonuna da 10 dakikada ulaşabilirsiniz.odalarımızdan karşımızdaki Simi, Rodos, İlleki gibi Yunan Adaları ve Palamutbükü Adasını görebilirsiniz.

Tab Image

Palamutbükü, Datça Yarımadası'nın Akdeniz'e bakan kısmında, Datça merkeze 25 km mesafede, maviyle yeşilin kucaklaştığı, sahil boyunca ılgın ağaçlarıyla bezenmiş, pırıl pırıl parlayan plajı ile yeşilin bir çok tonunu görebileceğiniz zeytin, badem ve çam ağaçlarıyla bir doğa harikasıdır.

Tab Image

Tarih ve doğanın eşsiz bir şekilde kucaklaştığı Palamutbükü'nde rüya gibi bir tatil yapmak istiyorsanız hemen rezervasyon yapın!

İLETİŞİM
SOSYAL MEDYA